Szkolenia


Profesjonalne Czyszczenie Obić Tapicerskich – Intensywny Kurs Biznesu

Profesjonalne czyszczenie obić tapicerskich, to intensywne szkolenie podczas, którego będziesz mógł poznawać tajniki tego biznesu i czerpać wiedzę z mojego 10 letniego doświadczenia.

Szkolenie, to trwa 5 dni po 8 godzin i obejmuje zarówno teorię jak i praktykę. Stawiam przede wszystkim na praktyczną naukę tego zawodu dlatego każdego dnia 5-6 godzin, to praca w terenie i nauka czyszczenia obić tapicerskich u moich klientów.

Przez 5 dni będziesz czyścił różnego rodzaju obicia tapicerskie pod moim okiem. Będziesz mógł poznać ten biznes od kuchni i praktykować u autentycznych klientów. Zobaczysz jak ja wykonuję usługi, jak radzę sobie z obiekcjami klientów, jak przygotowuję sobie pracę, jak obchodzić się ze sprzętem, itp.

Pokażę ci również jak wygląda od kuchni mój marketing, jak się skutecznie reklamować, aby zarabiać minimum 10 tys. miesięcznie. Zobaczysz na konkretnych przykładach jak ja, to robię.

Zobaczysz jak ja prowadzę ten biznes od A do Z i będziesz mógł śmiało skopiować moje działania, aby mieć podobne efekty i zacząć zarabiać zaraz po rozpoczęciu działalności.

Podczas tych 5 dni będziemy robić fotorelacje z wykonanych usług i filmiki, a więc po skończeniu szkolenia będziesz miał zalążek swojego portfolio, którym będziesz mógł się pochwalić na stronie internetowej i serwisach społecznościowych, co przełoży się na pozyskanie pierwszych zleceń.

Praktyka obejmuje:
– pranie tapicerki meblowej
– pranie tapicerki samochodowej
– czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej

Teoria obejmuje:
– zasady prania tapicerki meblowej
– zasady prania tapicerki samochodowej

– zasady czyszczenia tapicerki skórzanej

– sprzęt i środki do prania tapicerki

– reklama i marketing

– obsługa klienta

Oferuję również wsparcie po szkoleniowe. Zawsze możesz do mnie napisać lub zadzwonić i pytać do bólu o sprawy związane z tym biznesem.

Terminy szkoleń ustalam indywidualnie. Jeśli interesuje cię cena szkolenia, to napisz lub zadzwoń pod nr 509 985 012.

Ponieważ swoją uwagę mogę poświęcić konkretnej liczbie osób ilość miejsc mocno ograniczona.

Uwaga! Dostępne jest również szkolenie jednodniowe. Najbliższy termin szkolenia 20.09. 2018.
W sprawie szkolenia jednodniowego proszę pisać na adres: biuro@jdfserwis.pl