O mnie

Witaj na moim blogu!
Nazywam się Eryk Grzeszkowiak. Mam 47 lat, żonę i troje wspaniałych synów. Na co dzień prowadzę własną firmę sprzątającą i działam w tej branży jakieś 10 lat.

Był taki okres w moim życiu, że byłem zakochany w sprzedaży bezpośredniej. Przez 6 lat pracowałem w branży finansowej jako doradca finansowy. Sprzedawałem ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne i fundusze emerytalne. W swojej karierze sprzedawcy zajmowałem się również sprzedażą produktów takich jak filtry osmotyczne do wody, sprzęt do sprzątania oraz suplementy diety.

Bardzo mile wspominam ten czas. Poznałem wielu fajnych ludzi i odbyłem szkolenie jakiego nie zapewni żadna uczelnia. Nauczyłem się sprzedaży bezpośredniej, telemarketingu i sposobów postępowania z klientem. Umiejętności oraz wiedza jaką nabyłem w tamtym czasie procentują po dziś dzień. Ostatecznie zdecydowałem się sprzedawać usługi własnej firmy wykorzystując również dobrodziejstwa jakie daje internet.

Interesuję się również wszystkim co ma związek z marketingiem internetowym, reklamą, rozwojem osobistym i szeroko pojętym biznesem.

W wolnym czasie bloguję, a ponieważ w moim życiu wiele się dzieje i interesuję się wieloma różnymi rzeczami, to na blogu piszę na różne tematy związane z tym czym się na co dzień interesuję i zajmuję w moim życiu.